top of page

HAKKIMIZDA

Geçmişten Günümüze

Bursa İnegöl’de faaliyet gösteren Tabbure concept üretim süreci boyunca ham madde seçimindeki özen ve titiz çalışmalarıyla toplam kalite kavramını dinamik pazarlama stratejisiyle harmanlamayı başarmıştır.  

15 yılı aşkın tecrübesiyle yeniliğin izlerini Cafe, Restaurant, Hotel mekanlarınıza taşırken aynı zamanda sıra dışı tasarımlarıyla şıklık ve konforu bir arada sunmaktadır.

Ekran Resmi 2020-02-27 23.40.48.png

Tasarım aşkı, Zanaatkar sevgisi

Geçmişten günümüze devam eden zanaatkar usta ellerin atölyelerinde özenle hazırlanan butik el yapımı ürünlerimiz var. Hassas ve narin işçilik, konfor ve estetik ile buluşuyor. Tabbure Concept El yapımı ürünleri ile butik yada zincir projelerinizde farklı dokunuşlarıda kullanmanızı sağlıyor. Tasarımın aşkıyla ve zanaatkarın sevgisini projelerinize taşıyoruz. 

Hand Made Üretim

Odağında inovasyon, evrensellik ve konforlu yenilikçi ürünler yaratma tutkusu olan Tabbure, DNA’sındaki zanaatkarlık ile tasarım ve üretim sürecindeki çevikliği de bu tutkuya ekleyerek, ihtiyaçlara hayallerin estetik formlarını sunuyor. Bu sürecin motivasyon kaynağı ise farklı zevklere hitap eden; konfor, estetik ve ergonominin sentezlendiği ürünleri ortaya çıkarma hedefidir.

Ekran Resmi 2020-02-27 23.35.17.png

Tabbure, uzun yıllar boyunca tasarım ve üretimde detaylara gösterdiği özenle ağırlama sektöründeki zincir ve butik markaların projelerine yüksek kalitede hareketli mobilyalar üretmektedir.

Vizyon

%100 müşteri memnuniyetini  ilke edinen Tabbure Concept günümüz kalite standartlarının ötesinde hizmet vermeyi hedefleyip, kazancı  yatırıma dönüştürerek doğruluk ve dürüstlük ile insan haklarına ve doğaya saygılı olarak ülkemize hizmet etmeyi prensip edinmiştir.

bottom of page